Serwis wózków widłowych – naprawiamy maszyny znanych marek

Tak jak każda inna maszyna, wózki widłowe również ulegają usterkom. Bardzo ważne jest, aby taki problem został poprawnie zidentyfikowany i naprawiony w jak najbardziej profesjonalny sposób. Tak właśnie stanie się, jeżeli zgłosisz się do naszego serwisu wózków widłowych. Świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie oraz w pełni profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów klientów jest dla nas nieustannym procesem dążenia do doskonałości. Nasi wykwalifikowani pracownicy serwisu dadzą Ci gwarancję rzetelnego funkcjonowania warsztatu i zapewniają doskonałą jakość świadczonych usług. Wykonujemy remonty bieżące, kapitalne, a także standardowe przeglądy wózków.

Naprawa wózków widłowych – kompleksowy przegląd i wymiana części

Jako że wiele różnorodnych części do wózków widłowych przetrzymujemy na miejscu, w naszych magazynach, to ich naprawa jest znacznie sprawniejsza. Do każdej naprawy wózka widłowego podchodzimy indywidualnie i zapewniamy fachowe poradzenie sobie z każdym problemem. Przygotowujemy wózki widłowe zgodnie z wymogami UDT, a także przeprowadzamy comiesięczne przeglądy, które zapewnią dłuższą i bezproblemową eksploatację maszyny. W przypadku awarii wózka i konieczności jego dłuższego postoju w warsztacie zapewniamy sprzęt zastępczy na cały czas naprawy.

Wózki widłowe – serwis prowadzony przez fachowców z branży

Wózki widłowe są naszą pasją. Nasz mobilny serwis wyposażony jest w niezbędny sprzęt, co zapewnia szybki i sprawny dojazd do klienta, a także naprawę na miejscu w przypadku awarii. Zapewniamy wsparcie techniczne, usługi doradcze oraz realizację dostaw części zamiennych w bardzo korzystnych cenach. Nasz bogato wyposażony magazyn gwarantuje szybki dostęp do części zamiennych wielu modeli wózków widłowych.

Z naszą pomocą możesz także zrobić kurs na operatora wózków widłowych. Współpracujemy z Centrum Szkoleniowym, które posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany, to koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy!

Kontakt w sprawie serwisu:

tel.: 725 161 314

e-mail: biuro@d-h.com.pl