Trelleborg - opony do wózków widłowych w DH

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy

Wózek widłowy to skomplikowana maszyna, której przedsiębiorcy powierzają liczne zadania. Wybrane rodzaje sprawdzają się w magazynach wysokiego składu, inne świetnie nadają się do transportu tzw. dłużnicy. Wiele z nich musi również wytrzymywać duże obciążenia przy przenoszeniu ładunków o sporym gabarycie. Mobilność podczas wytężonej pracy zapewniają za to solidne i odpowiednio dopasowane opony do wózków widłowych. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór ogumienia, w tym także od renomowanej marki Trelleborg.

Opony do widlaka - postaw na sprawdzoną markę

Od początku naszej działalności, kierowało nami żywe zainteresowanie rozwiązaniami, które możemy proponować jako dystrybutor wózków widłowych. Współpracujemy z rozpoznawalnymi na skalę światową i zaufanymi producentami, ponieważ bardzo nam zależy na dostarczaniu wyrobów wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku opon do wózka widłowego. Nasza firma jest przedstawicielem marki Trelleborg. Oferuje ona szereg innowacji zakresie kół do pojazdów wykorzystywanych przemyśle i słynie z wysokich standardów, jeśli chodzi o wytwarzane produkty. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opon do widlaka sygnowanych logiem Trelleborg oraz zapytać o dostępność wybranych rodzajów ogumienia.

Opony do wózka widłowego - wybierz Trelleborg

Nasza oferta opon do wózka widłowego cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Przedsiębiorców przyciąga nie tylko sprawdzona marka, ale także przystępne ceny przy bogatej i zróżnicowanej ofercie. Korzystnie zakupisz u nas między innymi opony superelastyczne czy pneumatyczne, a także akcesoria takie jak felgi i łańcuchy. Zajmujemy się także montażem ogumienia, jeśli więc potrzebujesz kogoś, kto założy opony pełne na Twój wózek widłowy, możesz zgłosić się do nas. Usługę świadczymy zarówno w serwisie, jak i z dojazdem do klienta.

Sprawdź opony pełne do wózka widłowego i inne dostępne u nas rodzaje. Jeśli masz pytania, wątpliwości albo chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami. Czekamy!