Wózki wysokiego składowania - wyposażenie do magazynu w dobrej cenie

Przedsiębiorca, któremu zależy na oszczędności, efektywności oraz zysku musi wiedzieć, jak rozsądnie gospodarować przestrzenią magazynową. W wielu wypadkach najlepszą decyzją jest budowa magazynu o bardzo dużej wysokości, aby zyskać dodatkowe miejsce dla towaru. Regałowe systemy sięgające sufitu trzeba jednak obsługiwać odpowiednim sprzętem, takim jak wózek widłowy wysokiego składowania. Znajdziesz go w naszej ofercie.

Wózek widłowy wysokiego składowania - cena i charakterystyka produktu

W naszej firmie za cel stawiamy sobie dostarczanie rozwiązań logistycznych wysokiej jakości w dobrej cenie, które będą spełniać oczekiwania i wspomogą Twoją działalność. Oferujemy więc wózki wysokiego składowania, dostosowane do potrzeb wybranych magazynów. Produkt ten różni się od klasycznej wersji wózka kilkoma istotnymi cechami. Dla wygody operatora, w ich wypadku karetka oraz widły są umiejscowione z boku, czyli prostopadle względem kabiny. Opony pneumatyczne w tym wypadku zastępujemy nieco mniejszymi kołami, które są jednak w stanie wytrzymać duże obciążenia podczas pracy na magazynie. Przenoszenie ładunku znajdującego się na dużych wysokościach natomiast umożliwia solidny wysuwany maszt. Warto jednak zauważyć, że wózek wysokiego składu, mimo swojej wytrzymałości, jest pojazdem bardzo kompaktowym, który swobodnie może poruszać się po wąskich korytarzach.

Wózek wysokiego składu - dowiedz się więcej o jego zaletach

Wózki widłowe wysokiego składowania to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz solidnej maszyny zdolnej wytrzymać duże obciążenia, a jednocześnie nie chcesz, aby cechowała się dużym gabarytem. Właśnie taki produkt możemy Ci dostarczyć, jeśli odezwiesz się do nas i opowiesz o swoich potrzebach. Ze swojej strony zapewniamy staranność wykonania oraz materiały i komponenty wysokiej jakości.

Jeżeli interesuje Cię cena wózka widłowego wysokiego składowania lub chcesz nas o coś zapytać, czekamy na kontakt. Obejrzyj również nasze wózki wielokierunkowe. W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.