O FIRMIE

Firma DH Wózki Widłowe powstała w 2010 roku, ale doświadczenie związane z wózkami widłowymi posiadamy 21-letnie. Jesteśmy czołowym importerem części oryginalnych oraz zamiennych do wszystkich marek wózków widłowych. Posiadamy bogaty asortyment części w magazynie, co pozwala na szybką realizację zamówienia.

 

 

Przez kilka lat działalności zdołaliśmy zapracować na opinię firmy świadczącej usługi tylko na najwyższym poziomie co świadczy, iż posiadamy stała grupę odbiorców w całym kraju. Współpracujemy z największymi producentami części na świecie, dzięki czemu oferujemy towar najwyższej jakości w dobrej cenie. Nasza działalność opiera się na odpowiedzialności, doświadczeniu, a przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego klienta. To klienci są naszą siłą.

Oferta kierowana jest dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze.
Nasz cel to rozwój firmy, poprzez ciągłe poszerzanie oferty. Oferujemy Państwu szeroką gamę części  do wszystkich marek i modeli wózków widłowych. Ponadto zajmujemy się naprawą, regeneracją oraz doradztwem w zakresie eksploatacji i serwisu wózków widłowych.

 

Z powodzeniem jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa w następujący asortyment:       

  • Części zamienne i oryginalne
  • Każdy rozmiar opon superelastycznych (pełnych) oraz pneumatycznych
  • Łańcuchy śniegowe oraz kolce do opon
  • Widły oraz przedłużki wideł
  • Pługi, szufle, chwytaki, obrotnice oraz cały osprzęt do wózków widłowych

 

Oferujemy także szeroką gamę usług m.in.:

 

                                                               kliknij