Felgi skręcane i pierścieniowe do wózków widłowych - znajdź to, czego potrzebujesz

Wózek widłowy to maszyna o niemałej masie. Jakby tego było mało, jego przeznaczeniem jest przenoszenie różnego rodzaju towarów, które niekiedy ważą bardzo dużo. Do tego wszystkiego pojazd musi być mobilny, aby poruszać się pomiędzy alejkami magazynu. Bez dobrej jakości kół, cechujących się dużą wytrzymałością, nawet najsprawniejszy mechanizm podnoszący, okaże się bezużyteczny. Odpowiednio dobrane ogumienie oraz solidne felgi skręcane lub pierścieniowe do wózków widłowych to podstawa. U nas możesz zakupić oba rodzaje i cieszyć się ich trwałością.

 

Felgi skręcane do wózków widłowych

Jeśli zależy Ci na prawidłowej pracy kół, musisz postawić na odpowiednio dobrane komponenty. Felgi skręcane do wózka widłowego to uniwersalny wybór. Sprawdzają się one w przypadku większości powszechnych na rynku maszyn od dużych producentów. Można montować na nie opony superelastyczne, a także pneumatyczne więc powinny spełnić oczekiwania, jeśli właśnie takich używasz do swojego pojazdu. Oczywiście wciąż istotne są indywidualne parametry wózka, więc przy składaniu zamówienia, poprosimy Cię o ich podanie, a my w ten sposób określimy dokładnie, jakiego rodzaju produktu potrzebujesz.

Felgi pierścieniowe do wózków widłowych

Dysponujemy różnymi rodzajami części i akcesoriów, w tym także felgami pierścieniowymi do wózków widłowych. Pomagamy dobrać je do konkretnego wózka widłowego, tak abyś miał pewność, że nie będziesz musiał zwracać towaru. Stawiamy na materiały wysokiej jakości i szybko realizujemy zamówienia. Sprowadzane zza granicy komponenty, produkowane przez renomowane światowe marki, przylatują do nas zwykle w ciągu 24 godzin, więc nie musisz się martwić wielotygodniowym oczekiwaniem na dostawę. Na Twoje życzenie zamontujemy także opony u Ciebie lub w naszym serwisie.

Zobacz pełną ofertę DH, w tym także łańcuchy śniegowe do wózków widłowych i wiele innych. Kładziemy duży nacisk na jakość obsługi klienta. Kontaktuj się z nami, jeśli masz pytania albo chcesz opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Zajmie się Tobą nasza wykwalifikowana kadra.