Łańcuchy śniegowe i kolce

Wózki widłowe powinny być w stanie wspomagać nas w wykonywaniu zadań w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych. Często okazuje się jednak, że ze względu na grząskie lub pokryte śniegiem podłoże, przejazd wózkiem widłowym jest zbyt trudny. W takich sytuacjach niezbędne będą nam łańcuchy do wózka widłowego. Z ich pomocą nasza praca będzie łatwiejsza oraz znacznie bardziej produktywna. Aby zapewnić bezpieczeństwo pracy podczas sterowania wózkiem widłowym, musimy zaopatrzyć się w dobrej jakości łańcuchy do wózka widłowego. Właśnie takie elementy znajdziesz u nas!

Łańcuchy śniegowe do wózka widłowego – sprawne i użyteczne

Łańcuchy do wózka widłowego to szczególnie ważna sprawa, jeżeli pracujemy zimą, a ziemię pokrywa warstwa śniegu. Łańcuchy śniegowe zapobiegają ślizganiu się kół podczas jazdy na śniegu. Łańcuch wykonany jest ze specjalnego stopu i utwardzony do pełnej głębokości, co gwarantuje długą żywotność. Te elementy zapewniają bardzo dobrą przyczepność, a także minimalizują drgania podczas jazdy. W naszej ofercie zimowej posiadamy łańcuchy śniegowe do wózków widłowych układ drabinowy i układ rombowy w każdym rozmiarze. Warto także zainteresować się kolcami do opon, które są świetnym uzupełnieniem dla łańcuchów zimowych. Praktyczne oraz łatwe do montażu, sprawdzają się zarówno na oblodzonych powierzchniach, jak i na ubitym śniegu.

Łańcuchy śniegowe do wózków widłowych w naszej ofercie – sprawdź

Jakościowe elementy, takie jak łańcuchy do wózka widłowego, które zadbają o komfort Twojej pracy, to zdecydowanie przedmioty, które warto posiadać w swoim asortymencie, szczególnie jeżeli obsługą wózków widłowych zajmujemy się zawodowo. Nie czekaj dłużej i kup je w naszym sklepie internetowym.

Wśród elementów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, znajdują się także widły do wózków widłowych. Zachęcamy do zajrzenia na stronę i zapoznania się z jej zawartością oraz w razie potrzeby do kontaktu. Zawsze służymy pomocą!

KOLCE DO OPON

Praktyczne, łatwe do montażu. Świetnie uzupełnienie dla łańcuchów zimowych. Sprawdzają się na oblodzonych powierzchniach i ubitym śniegu.